Priznanja sindikalnim radnicima

Apel lokalnoj vlasti povodom otkaza u Coopertires-u
Gospodine  gradonacelnice,

Nasli smo za potrebnim, a u cilju sprovodjenja zakljucaka Predsednistva Saveza Samostalnih sindikata Srbije za grad Krusevac i opstine Brus,Cicevac, Razanj i Varvarin da Vas obavestimo o otkazu Ugovora o radu 20-tak radnika Cooper Tires.
Ne zeleci da ulazimo u poslovnu politiku menadzmenta, na osnovu relevantnih dokaza smatramo da su povredjena zakonska prava radnika koji su dobili raskid Ugovora o radu.
Znajuci i licnu Vasu zainteresovanost za zakonitost, a posebno u delu neotpustanja radnika predlazemo Vam da iskoristite svu Vasu prohodnost u delu resavanja ovog problema.
Predlazemo da nastali problem bude predmet rasprave i Gradskog Veca.
Ocekujuci  Vase razumevanje za resavanje nastalih problema unapred smo Vam zahvalni.

U Krusevcu, 23.juli 2012. godine
                                                                                                    PREDSEDNIK